Визначення міцності руйнівним методом (цегли і блоків)

Якість використовуваних в будівництві матеріалів безпосередньо впливає на безпеку і термін експлуатації споруд. Тому визначення міцності будівельних матеріалів є важливою частиною процесу роботи над зведенням конструкції. Оскільки в сучасних умовах цегляна кладка не втрачає актуальності, випробування цегли на міцність – затребувана послуга, яку пропонує компанія Verum.

Особливості та цілі випробувань

Випробування цегли і блоків є вимір фактичної міцності виробів за допомогою спеціальних інструментів і методик. Воно дозволяє зіставити номінальні і реальні показники міцності заявленої марки доставленого на об’єкт цегли, а також оцінити експлуатаційні характеристики цегляної кладки в уже готовому будинку.

Найбільш точним вважається визначення міцності цегли і блоків руйнівним методом. Перевірка виробів передбачає їх випробування на вигин і стиск, провести які дозволяє спеціальний прес.

Вимірювання вимагають застосування декількох зразків, зовнішні параметри яких відповідають ГОСТ. Отримані в ході випробувань результати зіставляються з нормативними даними, що і дозволяє визначити марку цегли або блоку по міцності.

Наша лабораторія Verum проводить комплексні випробування руйнівним методом, які дозволяють визначити міцність цегли з максимальною точністю. Ми пропонуємо доступні ціни та вигідні умови співпраці. Звертайтеся!

ico-brick-crash
Вартість послуги
06/09/2022
195 грн/шт