Визначення міцності цегли і блоків ультразвуковим методом

Руйнівні методи контролю міцності будівельних матеріалів користуються популярністю завдяки простоті застосування і високої точності результатів. Серед асортименту методів перевірки визначення міцності цегли і блоків ультразвуком є ​​одним з найбільш актуальних. Компанія Verum використовує в своїй роботі високоточне обладнання, за допомогою якого ультразвук цегли і блоків гарантує максимальну точність випробувань.

Руйнівні методи припускають аналіз і зіставлення непрямих характеристик обстежуваних матеріалів. Ультразвукове випробування засноване на зв’язку між тимчасовими показниками поширення ультразвукових хвиль у досліджуваному об’єкті і його міцністю.

Визначення міцності цегли і блоків ультразвуком, згідно ДСТУ, проводиться за допомогою спеціальних приладів методом наскрізного проникання. При такому підході датчики обладнання фіксуються на різних сторонах досліджуваного об’єкта. А міцність цегли визначається в процесі зіставлення експериментально встановлених градуювальних залежностей.

Компанія Verum застосовує методи ультразвукового визначення міцності цегли і блоків, використовуючи професійний підхід і досвід фахівців. Ми гарантуємо точність результатів, оперативне виконання замовлення і грамотні консультації з усіх питань співробітництва. Клієнти можуть розраховувати на лояльні ціни і повне увагу до індивідуальних особливостей їх замовлення. Переконайтеся особисто в перевагах наших послуг!

ico-brick-ultrasound
Вартість послуги
07/09/2022
договорна