Визначення морозостійкості цегли і блоків

Визначення морозостійкості цегли і блоків є однією з найбільш важливих завдань (поряд з визначенням міцності). Від точності даного випробування залежить опірність огороджувальних конструкцій майбутньої споруди впливу низьких температур, вплив яких здатне чинити сильний руйнівний вплив в разі будівництва з матеріалів з недостатньою морозостійкістю для певного регіону країни.

Для випробування дослідних зразків використовується спеціальна морозильна камера, температура повітря всередині якої опускається до позначки -20 ° С (дана температура є прийнятим мінімумом для України). Перед початком досліджень дослідні зразки проходять огляд на предмет наявності тріщин, зазорів, відколів і т.д. Для випробувань з партії вибирається 5-10 зразків будівельного матеріалу.

Після відбору взятий матеріал проходить через водонасичення (точний обсяг вологи відповідає нормативним документам). Керамічні цегли перед цією операцією попередньо висушуються (до тих пір, поки не досягнуть незмінною маси). Силікатні елементи після просочування проходять зважування. Потім відбувається заморожування (період даної процедури становить 4 години). Після заморозки зразки поміщаються в контейнер з теплою водою для відтавання (тривалість якого не перевищує 0,5 циклу заморозки). Потім цикли повторюються кілька разів (визначення морозостійкості цегли і блоків з різних будівельних матеріалів вимагає різної кількості циклів заморожування / відтавання). Після закінчення випробувань зразки візуально оглядають і проводять фіксацію виявлених дефектів структури матеріалу.

Будівельна лабораторія Verum проведе випробування і визначить морозостійкість цегли, керамоблока або газоблоку в максимально стислий час і на найвигідніших для клієнтів умовах. У нас ви знайдете найвищу якість обслуговування, відповідність усім нормативним документам і оперативні результати випробувань. Замовте наші послуги, і переконайтеся самі!

ico-brick-frost
Вартість послуги
07/09/2022
5800 грн. / партія