Визначення середньої щільності цегли і блоків

Визначення середньої щільності цегли і блоків проводиться для отримання узагальненого значення даного показника для певних партій вищевказаних будівельних матеріалів і присвоєння їй певної марки. Для випробувань з запропонованої партії відбирається не менше 3-5 зразків. Визначення середньої щільності цегли і блоків відбувається в кілька етапів:

  • Перед початком випробувань зразки проходять через попереднє висушування. Для цього використовується сушильну шафу з температурою повітря близько 100-110°С.
  • Після висушування до постійної маси зразки виймають із сушильної шафи і дають їм охолонути.
  • Здійснюються ретельні виміри обстежуваних зразків (довжина, висота і ширина). Вимірювання проводяться в трьох місця – посередині площині і по гранях, і кінцеві результат приймається як середнє значення отриманих результатів. Для цього використовується спеціальна металева лінійка. Після цього визначається обсяг зразків.
  • Проводиться зважування зразків на високоточних вагах. Остаточний результат приймається як середнє значення мас.

Середня щільність цегли є співвідношенням його маси і об’єму. Береться як середнє арифметичне значення щільності всіх обстежуваних зразків.

Наша будівельна лабораторія Verum пропонує вам свої послуги з проведення даних досліджень. Для випробувань запропонованих зразків ми використовуємо найсучасніше і високоточне обладнання. Наша лабораторія пропонуємо вам найбільш вигідні умови співпраці, повне складання протоколів випробувань відповідно до чинних нормативів і оперативність проведення дослідницьких робіт. Замовте послуги передової лабораторії Verum, і переконайтеся в вищесказаному особисто!

ico-brick-density
Вартість послуги
07/09/2022
договорна