VERUM.ERP & BIM

 Програма on-line контролю будівництва

підвищує  якість

знижує   витрати

скорочує терміни

VERUM_ERP_BIM_tehnologii

Основні рішення

Програма VERUM.ERP містить в собі інформаційну модель (BIM-технології), що дозволяє користувачам програми в 3D-моделі BIM відстежувати фактичний стан об’єкта будівництва, виконання регламентів контролю якості та процедур менеджменту VERUM.ERP.

Програма VERUM.ERP і технологія BIM дають можливість в зручному вигляді вести контроль виконання регламентів об’єкта за якістю вхідних матеріалів, контролю якості виготовлення конструкцій, контролю технології виготовлення конструкцій, а також стежити за організацією робіт на об’єкті. Ведення обліку фактичних даних і вхідної документації дозволяє в програмі формувати готовий пакет виконавчої документації, відповідно до державних вимог і законів з технічного нагляду.
Технологія інформаційного моделювання в будівництві, яка використовується в програмі VERUM.ERP надає фахівцям підрядних організацій можливість виконувати візуалізацію процесу будівництва з урахуванням всіх зауважень контролюючих органів. Таким чином програма VERUM.ERP охоплює функції проектного нагляду, функції будівельної лабораторії з агрегацією передачі даних про результати тестування матеріалів і конструкцій. Всі отримані результати контролю формуються в систему на підставі чого в подальшому створюються повідомлення для авторського і технічного наглядів.
Замовник і підрядник мають можливість обмінюватися інформацією за допомогою програми VERUM.ERP і БІМ-технологій, стежити за якістю ведення будівельного об’єкта, а також за виконанням планових термінів будівництва.

Призначені для користувачів ролі

Керівник замовника

Керівник виконавця

Служба постачання

ВТВ

Начальник дільниці / Виконроб

Технічний нагляд

Конструктор / Проектант

Будівельна лабораторія

Як працює програма

 • Отримуємо від замовника проект об’єкта в BIM-модель
 • Програма обробляє конструкції на компоненти BIM-моделі
 • На всі компоненти моделей накладаються регламенти контролю якості та процедур менеджменту
 • Фіксація робіт з конструкціями
 • Ведення журналу вхідного контролю
 • Прикріплюються сертифікати і паспорти
 • Прикріплюються геодезичні зйомки
 • Зауваження контролюючих органів і контроль їх виконання
 • Формування та ведення виконавчої документації в електронній формі з використанням цифрового підпису
 • Обсяги виконання робіт в реальному режимі часу
 • Формування актів виконаних робіт із зауваженнями служб
VERUM_ERP_BIM_model

Результати автоматизації

Компанія розробник Business Lab проводить автоматизацію програми VERUM.ERP з рішеннями BIM-моделювання, які спростять ведення і контроль виконання всіх будівельних об’єктів, отримуючи всю інформацію з різних джерел в одному місці. Аналіз поточного стану об’єкта і швидке реагування на аварійні ситуації стане ефективніше і простіше за рахунок BIM-візуалізації будь-якої ділянки будівництва. Значно підвищиться якість робіт і прискориться здача будівельної документації для підрядних і субпідрядних організацій.

Переваги програми

Спрощення рішення різних питань і складних узгоджень для здачі робіт на всіх етапах будівництва, дає основний ефект збільшення швидкості здачі в експлуатацію будівельних об’єктів, а також дозволяє значно знизити витрати будівництва.

Скріншоти програми