Визначення щільності теплоізоляції

При проектуванні будівлі або утепленні готового приміщення визначення щільності теплоізоляції – це одна з найважливіших операцій. Від величини даного показника має пряму залежність ступінь навантаження, що надається на фундамент і фундамент споруди. Тому висока щільність теплоізоляційних матеріалів далеко не завжди є перевагою, так як через велику масу його установка може бути неможлива в тих чи інших умовах.

Розглянемо визначення щільності теплоізоляції на прикладі розрахунку даного показника мінеральної вати. Дана операція проводиться із застосуванням спеціального приладу, і проходить наступні етапи:

  • Здійснюється зважування 0,5 кг випробуваного матеріалу.
  • Зважену мінеральну вату укладають в металеву ємність циліндричної форми (виконану з металу). Тип укладання – горизонтальні шари.
  • На випробуваний матеріал чиниться тиск металевим диском масою 7 кг протягом 5 хвилин (вантаж підвішений на спеціальному підйомному механізмі).
  • Тиск припиняється, і за допомогою градуйованою шкали, розташованої на бічній поверхні циліндра, визначається висота стиснутого шару теплоізоляційного матеріалу.
  • Для розрахунку щільності теплоізоляції застосовується спеціальна формула, завдяки якій знаходиться кінцевий результат.

Будівельна лабораторія Verum спеціалізується на наданні повного спектру послуг з контролю якості всіх типів будівельних матеріалів. Ми пропонуємо вам допомогу кращих фахівців України на найбільш вигідних вам умови співпраці. Також ми здійснюємо створення повного переліку необхідних при випробуваннях будівельного матеріалу документів в суворій відповідності з діючими нормативами і положенням ДСТУ Замовте наші послуги, і переконайтеся особисто в правильності вашого вибору виконавців!

ico-insulation-density
Вартість послуги
24/07/2024
2580 грн/тест