Визначення вологості теплоізоляції

Підвищення вологості теплоізоляційного матеріалу провокує збільшення його теплопровідності, тим самим погіршуючи його основні якості. Тому визначення вологості теплоізоляції є єдиним способом досягти максимально ефективного зниження тепловтрат в приміщенні, огороджувальні конструкції якого були (або будуть) оброблені цим матеріалом.

На даний момент було розроблено кілька методик, що дозволяє здійснити максимально точне визначення вологості теплоізоляції. Для проведення даної операції застосовують такі технології:

  • Висушування випробовуваних зразків в спеціальній шафі. Теплоізоляційний матеріал поміщається в герметичну шафу, де відбувається повне випаровування вологи з його структури. Після цього виробляються подальші розрахунки із застосуванням спеціальних формул.
  • Прискорена технологія. Відмінність від попереднього способу полягає в застосуванні інфрачервоного випромінювання для висушування випробовуваних зразків замість сушильної шафи. Тривалість всієї операції займає не більше 15 хвилин.
  • Непряме визначення ступеня вологості. Використовується метод зміни електропровідності зразка та інші схожі способи. Дана технологія не знайшла широкого застосування, так як на даний момент не існує приладів, що дозволяють визначити вологість теплоізоляційних матеріалів з високою точністю.

Випробувальна лабораторія Verum пропонує вам послуги кращих фахівців в Україні, які мають найвищої кваліфікації і багатим практичним досвідом в області контролю якості будівельних матеріалів. Для кожного замовника ми розробляємо індивідуальний план робіт на об’єкт і створюємо весь перелік необхідних документів відповідно до сучасних вимог і нормативам. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-insulation-water
Вартість послуги
24/07/2024
2580 грн/тест